kop

Bowling Competitie poule 2

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 10 april 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022500
T.I.O.N.A.93788590627284
Verweij Houttechniek 182881572223653
Team 75075075075022501
Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf81488282125174
Peek Autoservice79278474923250
Team 75075075075022500
Verweij Houttechniek 277783180324114
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Gerritse IJzerwaren2796,4%713444640,197282014
2.Singel 59 dart & bowling2485,7%712381589,577022060
3.Autoservice Jaron2278,6%711150530,956121787
4.Peek Autoservice2175,0%714087670,817862130
5.Verweij Houttechniek 22175,0%712009571,866881800
6.Verweij Houttechniek 12071,4%712755607,387252042
7.Café Victoria1979,2%612231679,507552183
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1967,9%712223582,057482049
9.The Kiko's1864,3%713139625,677582232
10.De Gootvullers1864,3%712419591,387181996
11.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%713300633,336861974
12.Dema Interieurbouw1657,1%712884613,527662056
13.T.I.O.N.A.1657,1%712781608,627332116
14.Kingpin1346,4%710304490,676201700
15.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1139,3%79931472,905431501

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.T.I.O.N.A.733
2.T.I.O.N.A.702
3.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf689
 teamnaamhoogste serie
1.T.I.O.N.A.2116
2.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1938
3.Peek Autoservice1863
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Arjan KokDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf185
2.André BrugmansT.I.O.N.A.183
3.Patrick GerritsenDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf176
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1André BrugmansT.I.O.N.A.474
2Arjan KokDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf461
3Mark HoppeT.I.O.N.A.448
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rob PeekPeek Autoservice21213140149,52180490
2.John PeekPeek Autoservice26212994142,57202468
3.Arjan KokDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf27182549141,61185461
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0